Zaloguj | Zarejestruj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Shoutbox
Mysisz się zalogować, aby wysłać wiadomość.

TKDF
· 16/10/2017 19:04

TKDF
· 11/10/2017 17:14

TKDF
· 11/10/2017 17:14
Zioma I know that this site is dead af! but here and I mean "HERE!" there is a bit of sarcasm about me.. ok? ehm.. Vajaxx (if u reply me) I created a Scofen Account...

Ziomaletto
OfflineAdmin
· 10/10/2017 19:14
TKDF, you still don't get it? The site is CLOSED. No one will pay attention to what you write here or on forum.

LeqTune
OfflineAdmin
· 10/10/2017 18:21
TKDF, what are you talking about? I don't get it.

TKDF
· 10/10/2017 16:18
Gotcha! the real guy hiding behind is Leqtune! ugly bastard you thought you'd be free... (about remove my messages) well, good day Szeroki uśmiech

TKDF
· 17/09/2017 23:17
Vajaxx, by the way.. your Hearthis Account is dead? (even like this site) but because nowever that this site deads we can't chat now? xD Pokazuje język Ehm... P.S. Check my sc! theren't ur trax.

Vajaxx
OfflineAdmin
· 17/09/2017 18:02
@Ziomaletto, cóż... Nie potrafię się na nikogo gniewać dłużej niż jeden dzień.

Ziomaletto
OfflineAdmin
· 17/09/2017 17:34
Vajaxx, czemu zdjąłeś blokadę na TDKF'a, skoro strona i tak ma umrzeć?

TKDF
· 17/09/2017 16:09
I'M BACK Pokazuje język

tux123123
· 13/09/2017 20:05
we just have to move on Krzywi się

Vajaxx
OfflineAdmin
· 09/09/2017 00:41
No ale cóż poradzimy... Tutaj nic się nie da zmienić na lepsze bez Site Admina :X

LeqTune
OfflineAdmin
· 08/09/2017 23:01
Zaraz zacznie mi być trochę szkoda strony. :/

Vajaxx
OfflineAdmin
· 12/07/2017 11:17
Na dodatek jest z Palermo (ITA) i doskonale włada ojczystym włoskim. Niestety, w tymże języku nikt by się z nim nie dogadał ;P

Ziomaletto
OfflineAdmin
· 11/07/2017 23:44
Bo jeden z użytkowników (TKDF) jest obcokrajowcem, więc po polsku nie do końca rozumie. Pokazuje język

Ankieta
Gdzie zamierzasz spędzić tegoroczne wakacje?

Za granicą
Za granicą
0% [0 głosów]

W górach
W górach
0% [0 głosów]

Nad morzem
Nad morzem
40% [2 głosów]

Na koncercie/koncertach
Na koncercie/koncertach
0% [0 głosów]

Na wsi
Na wsi
0% [0 głosów]

Spontan
Spontan
20% [1 głos]

Gdziekolwiek
Gdziekolwiek
0% [0 głosów]

Zostaję w domu
Zostaję w domu
0% [0 głosów]

Nie mam pojęcia
Nie mam pojęcia
20% [1 głos]

W Internecie :X
W Internecie :X
20% [1 głos]

Ogółem głosów: 5
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/07/2017

Archiwum ankiet
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Building Stars + VPG...
· Luke Mod Beta 1.0 [N...
· Zamknięcie forum......
· Fish instead Landmine
· Worms 3D New Soundtr...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Random photo
Zobacz temat
Tajemnice Worms 4 » Worms 4:Mayhem - Inne » [W4] Filmy i przeróbki
 Drukuj temat
Worms The End Of The World
RayPL2
Ziomaletto napisał(a):

RayPL2 napisał(a):

Ziomaletto napisał(a):

"Wciśnięcie na siłę" może też oznaczać "niepotrzebne dodawanie czegoś". Jeśli mamy do czynienia z produkcją czysto komediową - wulgaryzmy są uzasadnione. W przypadku produkcji fabularnej - jak tutaj - trzeba się upewnić, czy wulgaryzmy są potrzebne. Jest kilka przypadków uzasadniających używanie wulgaryzmów (choćby gniew jedmego z bohaterów, gdy w jego życiu zdarzy się tragedia), ale należy to robić z rozwagą. Nie można przeginać struny, inaczej właśnie pojawiają się głosy krytyczne, że jest przesyt wulgaryzmami. Tak to ujmę.
Co do tutejszego przypadku - niby mamy tu do czynienia z żołnierzami, a Ci często klną jak szewc, aczkolwiek przegięcia struny nie widzę. No może odrobinę.

RayPL2 napisał(a):

Co do muzyki nie mam za bardzo ulubionych ponieważ słucham tego co wpadnie w ucho przeważnie zespołów typu "Rise Against","Sabaton" (tylko niektóre utwory),"Black Sabbath","Anthrax" i różnych Soundtracków z gier.Rozumiem że w tych "gitarowych kawałkach" chodziło ci o zakończenie.Nie widziałem sensu dawać jakiegoś mocnego uderzenia gitarowego na ostatnie sekundy filmu więc dałem to co uważałem za stosowne.

Myślę, że jednak takie mocne uderzenie gitarowe na koniec stanowiło by idealną puentę filmu - "jedziemy na wojnę, będzie ostro". Tutaj właśnie pasowało by coś wolniejszego i cięższego od Anthraxa albo Endless Pleasure Tankarda, gdybyś wrzucił na początku sceny.

Z tym może i racja.Lecz dalej nie rozumiem tego przesytu było łącznie 6 wulgaryzmów (chyba że ktoś liczy zajebiście w takim razie 8) z czego tylko jedno padało w momencie "telewizyjnej" wstawki w której mieliśmy do czynienia z osobą z kompletnie wypaczonym mózgiem przez propagandę więc tak naprawdę był jeden nie uzasadniony wulgaryzm.Ale dobra już nic nie mówię bo jakoś nie było by przyjemnie gdy by wybuchła tu zaraz jakaś niekończąca się kłótnia.Pozdrawiam wszystkich! Szeroki uśmiech

Racja, nie ma sensu się kłócić na takie tematy. Uśmiech Tylko tak polecam na przyszłość robienie spacji między zdaniami i dodawanie przecinków, żeby wypowiedzi były bardziej przejrzyste. Serwus!

Dzięki za kolejną radę!Powodzenia w dalszych odcinkach MoW.Serwus!

https://www.youtube.com/channel/UC7Y0EeYQDsTof1xQH
FrostMetalStudio
Jeszcze wrócę na chwilę do tych wulgaryzmów - jest przecież takie słówko jak cholera, ani łagodne, ani zbyt wulgarne Uśmiech.

No ale dobra, bo schodzę z tematu. KIEDY NOWY ODCINEK, SIR RAYPL2?!
Wracam do was ziomki! Z przymrużeniem oka
FrostMetalStudio.Inc

tux123123
FrostMetalStudio napisał(a):

Jeszcze wrócę na chwilę do tych wulgaryzmów - jest przecież takie słówko jak cholera, ani łagodne, ani zbyt wulgarne Uśmiech.

Nie ogarniam ciebie... Gdzie ty w tym filmie raya miałeś humor oparty na fluganiu lel
Edytowane przez tux123123 dnia 05/03/2017 18:32
Mój Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCfjSi41NCTNjYZxM1GWos4A
Jestem Wormsega i nagrywam filmy od 2011

RayPL2

Dziś lub jutro mam trochę spraw na głowię.

https://www.youtube.com/channel/UC7Y0EeYQDsTof1xQH
FrostMetalStudio
tux123123 napisał(a):

Nie ogarniam ciebie... Gdzie ty w tym filmie raya miałeś humor oparty na fluganiu lel

Może w tej scenie będącej karykaturą na Fox News, jak napisał sam autor Z przymrużeniem oka? Ale dobra, skończmy tą kłótnię, bo tu się śmietnik zaczyna robić. Ziomaletto wyczerpał temat użyteczności wulgaryzmów i chwała mu za to.
Wracam do was ziomki! Z przymrużeniem oka
FrostMetalStudio.Inc

tux123123

tux123123 napisał(a):

Może w tej scenie będącej karykaturą na Fox News, jak napisał sam autor Z przymrużeniem oka? Ale dobra, skończmy tą kłótnię, bo tu się śmietnik zaczyna robić. Ziomaletto wyczerpał temat użyteczności wulgaryzmów i chwała mu za to.

W Fox News żartem nie były bluzgi -_- jak już to jedynym żartem opartym na bluzgach była ta scena gdzie koleś rzucił świętego granata
Chyba że według ciebie koleś co jest zdenerwowany i bluzga bo jest pod ostrzałem ma być śmieszne

Ziomaletto
Dobra, bo temat się mocno rozkręcił jeszcze przed właściwą serią, ale tak serio - kiedy pierwszy odcinek?

EDIT: Ja wiem, że dość późna pora i inne takie - KIEDY KURDE BELE BABCINE WESELE KOLEJNY ODCINEK? Pokazuje język
Edytowane przez Ziomaletto dnia 21/06/2017 21:13

www.xboxlc.com/cards/greenice/Ziomaletto.jpg

#X360MasterRace

www.youtube.com/u...ziomaletto - Mój kanał na JuTube.
Odwiedź też mojego gryzonia:
images.chomikuj.pl/button/ZiomalettozTW4.gif
Oraz fanpejdża (czyt. fanpage'a):
https://www.faceb...to/?ref=hl
Czy Twittera:
https://mobile.tw...lettoFilms

tux123123
Ziomaletto napisał(a):

Dobra, bo temat się mocno rozkręcił jeszcze przed właściwą serią, ale tak serio - kiedy pierwszy odcinek?

EDIT: Ja wiem, że dość późna pora i inne takie - KIEDY KURDE BELE BABCINE WESELE KOLEJNY ODCINEK? Pokazuje język

Przychodzę tu by poinformować was wszystkich że pierwszego Odcinka nie będzie prawdopodobnie cała seria zostanie anulowana
Edytowane przez tux123123 dnia 30/06/2017 18:52

Przejdź do forum:
Aktualnie online
LeqTune05:45:33
TKDF 2 Dni
Ziomaletto 1 Tydzień
MasterHYZIO 2 Tygodni
Vajaxx 4 Tygodni
tux123123 5 Tygodni
oski165 5 Tygodni